ESTEKILPAILUT 23.9.2006

 

Luokka 1 40 cm, arv. 367.1 (A1/A2), avoin kaikille

1. Elisa Puruskainen             - Ventti-Valtteri                                         MeLaRa        0-0/32.79

2. Tiia Kanto                        - Tiffany                                                     MeLaRa        0-0/33.16

3. Lotta Alapekkala             - Elbe                                                        MeLaRa        0-0/34.24     

4. Milla Salmela                   - Danielson                                                 MeLaRa        0-0/34.51

5. Miia Hohtari                     - Chinook                                                  MeLaRa        0-0/36.82

6. Irene Oinonen                  - Mixed Max                                             WAR             0-0/44.19

7. Hanna Mikkonen             - Mc Douglas                       RCCP-S        0-4/30.87

8. Joona Saukonoja             - Taziola                                                     MeLaRa        0-4/32.11

9. Linda Englund                  - Steffi                                                        HR                 0-4/38.76

10. Jenna Jääskö                  - J.S. Kössan                                             SoRa             0-4/42.18

11. Janika Vaara                  - Ruskelan Milos                                        WAR             4/71.16

     Henri Paldanius               - Annabel                                                  MeLaRa        4/62.40

     Miia Puumalainen            - Maestoso Matros                                    LUR              4/61.18

14. Riikka Järnfors               - Hannah vom alten Grenzhof                     LUR              8/55.39

 

Kesk. Krista Kuusela – Ferrero MeLaRa

 

Luokka 2 60 cm, arv. 367.1 (A1/A2), avoin kaikille

1. Therese Englund               - Geronimo                                                HR                 0-0/26.20

2. Lena Hannu                     - Blake                                                      HR                 0-0/26.69

3. Milla Lallukka                  - Finesse III                                               RoUr             0-0/28.74

4. Elisa Lääkkölä                 - M.L.H. Roman                                        MeLaRa        0-0/29.77

5. Irene Mäkimartti              - Trixie                                                      KRTS            0-0/30.58

6. Madeline Ollinen              - Casanova                                                HR                 0-0/31.07

7. Hanna Mikkonen             - Mc Douglas                       RSSP-S         0-0/31.14

8. Tiia Kanto                        - Tiffany                                                     MeLaRa        0-0/32.50

9. Janina Tapani                   - Chinook                                                  MeLaRa        0-0/32.67

10. Joona Saukonoja           - Taziola                                                    MeLaRa        0-0/34.05

11. Anniina Leinonen            - Nienjo                                                     MeLaRa        0-0/34.46

12. Milla Salmela                 - Danielson                                                SoRa             0-0/36.93

13. Sini Kenttälä                  - Tiffany                                                     MeLaRa        0-0/36.09

14. Henri Paldanius              - Annabel                                                  MeLaRa        0-0/36.46

15. Minna Tammela             - Volozans                                                 MeLaRa        0-0/36.52

16. Miia Puumalainen           - Maestoso Matros                                    LUR              0-0/36.73

17. Jenna Jääskö                  - J.S. Kössan                                             SoRa             0-0/36.93

18. Karoline Paldan             - Braveheart                                              HR                 0-0/36.99

19. Heta Oinonen                 - Ruskelan Milos                                        WAR             0-0/38.10

20. Maaria Broas                 - Rufus IV                                                 RoUr             0-2/51.62

21. Jannika Varonen            - Apollo VI                                                LUR              0-4/26.45

22. Minna Tammela             - Diamonia                                                 MeLaRa        0-4/27.83

23. Joona Saukonoja           - Lone II                                                    MeLaRa        0-4/31.68

24. Aliisa Vesa                     - Epron                                                      MeLaRa        0-4/34.27

25. Linda Englund                - Steffi                                                        HR                 0-4/41.74

26. Mira Matinlompolo        - Hoffman                                                  MeLaRa        4/51.77

     Iida-Maria Kesti             - Stonebay’s Anselikka                              TakiT             4/57.52

     Irene Oinonen                 - Mixed Max                                             WAR             4/67.96

29. Anni Mesilaakso            - Suimi                                                       WAR             8/57.74

Hyl. Miisa Saukkonen – Birthday’s Party TakiT

 

Luokka 3 80 cm, arv. 367.1(A2/A2), avoin kaikille

1. Taina Kaasila                   - Königin’s Kanonade                                MeLaRa        0-0/31.64

2. Henna Hietala                  - Babek                                                     RUSKA         0-0/31.90

3. Suvi Kapraali                   - Obsession                                               RoUr             0-0/33.30

4. Lena Hannu                     - Blake                                                      HR                 0-0/33.42

5. Lotta Hyttinen                  - Misty IV                                                  MeLaRa        0-0/33.59

     Anna-Elisa Orajärvi         - M.L.H. Jappeloep                                   MeLaRa        0-0/34.59

7. Minna Tammela               - Diamonia                                                 MeLaRa        0-0/35.71

8. Annastiina Vaara              - Panakeia                                                 MeLaRa        0-0/40.53

9. Jannika Varonen              - Apollo VI                                                LUR              0-0/40.85

10. Elina Kurttio                   - Ventti-Valtteri                                         MeLaRa        0-0/42.15

11. Maiju Juopperi               - Hiskin Milla                       MeLaRa        0-4/32.39

12. Milla Lallukka                - Finesse III                                               RoUr             0-4/33.67

13. Maiju Ylivallo                 - Menefta                                                  MeLaRa        0-4/37.26

14. Tytti Pernu                     - Prins Olger                                              MeLaRa        0-4/38.17

15. Elisa Lääkkölä               - M.L.H. Roman                                        MeLaRa        0-4/40.95

16. Linnea Lindelöf              - Romero Flower                                       HR                 4/53.14

17. Jenna Tapani                  - Nienjo                                                     MeLaRa        4/53.91

18. Minna Tammela             - Volozans                                                 MeLaRa        4/56.36

19. Päivi Harjuniemi             - Rapollo                                                   KRTS            4/58.59

20. Joona Saukonoja           - Lone II                                                    MeLaRa        4/59.79

21. Jenna Tapani                  - Perla del Casa                                         MeLaRa        4/67.65

22. Olli Rainio                      - Oscar Balloo                                           MeLaRa        4/69.35

23. Irene Mäkimartti            - Trixie                                                      KRTS            5/75.45

24. Mira Matinlompolo        - Chinook                                                  MeLaRa        8/52.92

25. Miisa Saukkonen           - Birthday’s Party                                      TakiT             8/55.39

26. Jenni Lehtelä                  - Golden Sundowner                                  HR                 8/58.30

27. Aliisa Vesa                     - Epron                                                      MeLaRa        8/58.41

28. Anni Mesilaakso            - Suimi                                                       WAR             8/61.25

29. Elina Kylmäluoma          - Vuule                                                      O-Ri              12/68.37

30. Roosa Varonen              - New Moon                                             MeLaRa        17/92.78

 

Hyl. Iida-Maria Kesti – Stonebay’s Anselikka TakiT, Therese Englund – Geronimo HR, Madeline Ollinen – Casanova HR

 

Luokka 4 100 cm, arv. 367.1(A2/A2), avoin kaikille

1. Maiju Juopperi                 - Hiskin Milla                       MeLaRa        0-0/37.20

2. Jenna Tapani                    - Nienjo                                                     MeLaRa        0-0/38.07

3. Maiju Broas                     - Gammon R                                              RoUr             0-0/40.92

4. Ilona Ylivallo                    - Shalice                                                    MeLaRa        0-0/42.56

5. Taina Kaasila                   - Königin’s Kanonade                                MeLaRa        0-5/47.29

6. Taina Kaasila                   - Pomera                                                   MeLaRa        0-6/52.27

7. Jonna Viita - Sundancer                                               ProRi             0-hyl.

8. Mia Alatalo                      - Factotum                                                 MeLaRa        1/79.13

9. Linnea Lindelöf                - Romero Flower                                       HR                 4/63.10

10. Hanna-Leena Kärkkäinen- Kaamos                                                MeLaRa        4/75.21

11. Suvi Kapraali                 - Obsession                                               RoUr             8/71.06

12. Olli Rainio                      - Oscar Balloo                                           MeLaRa        14/91.59

hyl. Henna Määttä – Rosenchild RoUr, Lotta Hyttinen – Misty IV MeLaRa, Henna Hietala – Babek

       RUSKA, Loviisa Mällinen – Kastell’s Rothman MeLaRa, Anna-Elisa Orajärvi – M.L.H. ¨

       Jappeloep MeLaRa, Päivi Harjuniemi – Rapollo KRTS

 

Luokka 5 110 cm, arv. 367.1 (A2/A2), avoin kaikille

1. Anna-Elisa Orajärvi          - Ruskelan Filadelfia                                   MeLaRa        0-0/30.37

2. Essi Koskinen                  - Ever Toulouse                                         RCCP-S        0-4/32.93

3. Loviisa Mällinen               - Kastell’s Rothman                                   MeLaRa        0-4/42.30

4. Mia Alatalo                      - Factotum                                                 MeLaRa        0-6/52.28

5. Taina Kaasila                   - Pomera                                                   MeLaRa        4/63.94

6. Maiju Broas                     - Gammon R                                              RoUr             4/67.43

7. Katri Mikkola                  - Rufus IV                                                 RoUr             8/67.94

 

Kesk. Liisa Kukkola – Calibra RoUr

Hyl. Jonna Viita – Sundancer ProRi, Päivi Kukkola – Canjang RoUr, Hanna-Leena Kärkkäinen –

        Kaamos MeLaRa.

 

 

(107 lähtöä)